Zabawa karnawałowa PDF Drukuj Email

3 lutego 2018r. w sali wiejskiej odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci z naszej szkoły. Zabawę przygotowała Rada Rodziców, która sprzedawała również ciasto. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania. Wszystkim towarzyszyła muzyka i doskonały humor!

 
Jasełka w wykonaniu klasy V i VI PDF Drukuj Email

Jasełka w wykonaniu klasy V i VI.

 
Koncert muzyczny PDF Drukuj Email

15 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się koncert muzyczny dla przedszkolaków oraz klas I-III pt.: Muzyczne opowieści- Jezioro Łabędzie.

 
Wycieczka do "Wrzosowej Chaty". PDF Drukuj Email

12 grudnia 2017 roku klasy II, IIIa i IIIb pojechały na wycieczkę do „Wrzosowej chaty” w Borówkach. Dzieci odwiedziły to miejsce po raz drugi.  Brały udział w warsztatach kulinarnych, na których robiły litewskie pierożki. Na warsztatach zielarskich dzieci komponowały zapachy z kwiatów i ziół. Te kompozycje posłużyły do zrobienia olejku do kąpieli.  Podczas wycieczki wszystkim dopisywał dobry humor!

 
Mikołajki PDF Drukuj Email

6 grudnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły doczekali się wizyty Świętego Mikołaja. Panowała miła i przyjazna atmosfera podczas rozdawania i otwierania prezentów.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 51