Szkolne
Śnidanie daje moc PDF Drukuj Email

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

Już od sześciu lat, 8 listopada obchodzimy Dzień Śniadanie Daje Moc wspólnie ze szkołami z całej Polski. W bieżącym roku szkolnym 2016/2017 podczas śniadaniowego święta odbył się też finał "Misji Śniadaniowych".To była świetna zabawa, dzięki której uczniowie klas I-III nauczyli się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie. Wraz z bohaterami Misji Śniadaniowych – Tolą i Maksem (małymi agentami), mogliśmy wspólnie z uczniami z całej Polski uczyć kosmicznego Wszystkojada 12 zasad zdrowego odżywiania.

Finałem kosmicznej historii i Misji Śniadaniowych było smaczne i zdrowe śniadanie, które dało nam moc nie tylko do nauki, ale i wspaniałej zabawy!

 
Myślibórz - praktyczna lekcja przyrody PDF Drukuj Email

2 listopada 2016 r. jak co roku klasa V odbyła lekcję z przyrodą w Myślibórzu. Zdobywanie wiedzy i umiejętności, a także kształtowanie postaw proekologicznych podczas zajęć praktycznych poza szkołą to jest coś, co nasi uczniowie lubią najbardziej. Dlatego takie wycieczki odbywają się często i cieszą się zainteresowaniem wśród uczniów.

 
Zajęcia przyrodnicze w klasie IV PDF Drukuj Email

Jak dbać o rośliny i co jest im niezbędne do życia, tego uczyła się klasa IV na zajęciach przyrodniczych.

 

 
13 października 2016 r. - Pasowanie na uczniów. PDF Drukuj Email

Co roku w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest bardzo uroczyście. Swoje święto mają przecież nauczyciele i wszyscy pracownicy. Jednak ten dzień jest ważny również dla rodziców, a szczególnie dla dzieci z klas pierwszych, którzy właśnie wtedy są pasowanie na pierwszoklasistów i stają się uczniami naszej szkoły.

 
Spotkania z muzyką PDF Drukuj Email


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 22