Dnia 18 kwietnia klasa 6 udała się na wycieczkę pociągiem do Legnicy. Byliśmy w kinie na filmie Super Mario Bros. Po seansie filmowym udaliśmy się na spacer po rynku legnickim podziwiając piękne kamienice w centrum. Kroki swe skierowaliśmy również do zamku Piastowskiego w Legnicy gdzie obejrzeliśmy krypty.
Autor: Barbara Leśniak



