8 maja to Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, dlatego najmłodsze dzieci postanowiły wybrać się do bibliotek ,aby podziękować za pracę pani Stelli i Anetki oraz życzyć mnóstwa szczęśliwych dni, pełnych książkowych przygód. Przedszkolaki wykonały laurkę, powiedziały wiersz i zaśpiewały piosenkę. Była to bardzo miła niespodzianka.
Autor: Justyna Siemaszko





