4 maja przedszkolaki z ,,Bajki” przygotowały patriotyczne przedstawienie dla kolegów i koleżanek z ,,zerówki”. Dzieci pięknie się zaprezentowały recytując wiersze, śpiewając piosenki igrając na instrumentach.
Autor: Justyna Siemaszko





4 maja przedszkolaki z ,,Bajki” przygotowały patriotyczne przedstawienie dla kolegów i koleżanek z ,,zerówki”. Dzieci pięknie się zaprezentowały recytując wiersze, śpiewając piosenki igrając na instrumentach.
Autor: Justyna Siemaszko




